Пошук по сайту:

ВАКС не повернув прокурору справу ексдиректора держпідприємства «Волиньторф»

ВАКС не повернув прокурору справу ексдиректора держпідприємства «Волиньторф»
ВАКС не повернув прокурору справу ексдиректора держпідприємства «Волиньторф»

Вищий антикорупційний суд не повернув прокурору Спеціалізованої антикорупційної прокуратури обвинувальний акт стосовно колишнього директора державного підприємства «Волиньторф» Сергія Голоюху та ексдиректора ТзОВ «Промгазінвест» Олександра Шевцова про заволодіння майже 6 млн грн.

Таке рішення 13 червня ухвалив ВАКС.

Сторона захисту просила повернути прокурору САП обвинувальний акт, оскільки він нібито не відповідає вимогам КПК України.

«У задоволенні клопотань захисників про повернення обвинувального акту прокурору у кримінальному провадженні – відмовити», – йдеться в рішенні.

Як відомо, антикорупційний суд визначив запобіжний захід колишньому директору ДП «Волиньторф» Сергію Голоюху у вигляді 402 600 грн застави з покладанням низки обов’язків.

Читайте по темі: Рада схвалила в першому читанні дозвіл корупціонерам "відкупитися" від покарання штрафом і компенсацією

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру ексдиректору ДП «Волиньторф» Сергію Голоюху та керівнику приватної компанії. Досудовим розслідуванням встановлено, що для заволодіння майном ДП наприкінці 2013 - початку 2014 року колишній директор «Волиньторфу» уклав три договори на купівлю цінних паперів за кошти державного підприємства у сумі 5,57 млн грн. При цьому в день придбання указані цінні папери були одразу продані керівником ДП, але кошти від їх продажу до державного підприємства так і не надійшли.

Слідством зібрані достатні докази, які свідчать про те, що указані особи незаконно заволоділи вищевказаними коштами під виглядом виконання угод із цінними паперами, використовуючи рахунки низки юридичних осіб.

Коментарі:

comments powered by Disqus