Пошук по сайту:

Одеський суддя Кисельов, який допоміг експрокурору Білому з виплатою компенсацій, не вказує вартість задекларованих квартир

Одеський суддя Кисельов, який допоміг експрокурору Білому з виплатою компенсацій, не вказує вартість задекларованих квартир
Одеський суддя Кисельов, який допоміг експрокурору Білому з виплатою компенсацій, не вказує вартість задекларованих квартир

Суддя Суворовського райсуду Одеси Вадим Кисельов, який ухвалив скандальне рішення про виплату компенсації експрокурору Валерію Білому, не декларує вартість власних квартир.

Про це стало відомо з його декларації за 2023 рік.

Суддя мешкає разом з Ольгою Фортуна-Кисельовою. Він заробив понад 1 млн гривень у ДСА, а його дружина – 2,1 млн гривень, як ФОП, та ще 70 тис. гривень від ТОВ «Тедіс Україна» (Бориса Кауфмана). ‍До призначення суддею Кисельов також працював у цій компанії.

Суддя Кисельов задекларував дві квартири (78,2 та 56 кв. м) у липні 2017 року. Їх вартість він вирішив не вказувати. Також він не вказав вартість домоволодіння в Одесі, яке набув 4 лютого 2022 року (181,2 кв. м) та землю. До речі 10% будівлі у різних долях мають у власності Олена Хлицова, Тетяна Чабан та Сергій Галанін.

 rridzziqrzidqhhab

Читайте по темі: Директор Чорноморського порту Волошин отримав 1,1 млн гривень зарплатні

Кисельов також задекларував Ssang Yong Rexton (2011) за 268 тис. гривень. Також він має Ford Fiesta (2013) за 95 тис. гривень. Машину він отримав у користування 2020 році від дружини.

За даними фундації «Деюре», раніше Кисельов не задекларував жодного житла у деклараціях за 2012-2014 роки, пояснивши це тим, що разом із сім’єю проживав у друзів.

Також Існує щонайменше 10 випадків, коли суддя допоміг водіям, які керували автомобілем у стані алкогольного сп’яніння, уникнути відповідальності, зокрема через затягування строків розгляду справ, наприклад, тут і тут. У цих постановах суддя не пояснив, які обставини перешкоджали вчасно розглянути справу у межах строків притягнення до адмінвідповідальності за кермування напідпитку.

Дружина кандидата, працюючи економістом управляючої компанії готельно-ресторанних комплексів, за 2020-2021 рік сумарно заробила трохи більше ніж 19 тис. гривень. Пояснень потребує такий низький дохід, адже він явно менший за мінімальну заробітну плату.

У конкурсі на посаду судді Верховного Суду 2016-2017 років кандидат отримав менший за мінімально допустимий бал за результатами іспиту (112 балів). Це може бути важливим для розуміння рівня професійних компетенцій судді.

Читайте по темі:

НАБУ почало провадження щодо посадовця ДБР, який не задекларував елітну квартиру
Нардеп Лабазюк отримав компенсацію за житло та придбав годинник Rolex за 400 тисяч гривень
Хабар у 170 тисяч доларів: Прокурора помістили під варту на 60 діб
Депутат Київради Вадим Геращенко користується авто за 190 тисяч доларів, яке оформив на власну фірму
Нерухомість у столиці, мільйонна зарплата та сумнівні рішення у справах: що відомо про членкиню ВРП Ольгу Попікову
Суд арештував рахунки екссудді Ємельянова та українські активи членів його родини
«Слуга Народу» Петруняк отримав майже пів мільйона гривень від держави за житло, а його дружина купила квартиру в Іспанії
Керівник управління АРМА безоплатно користується будинком у Києві
Одеський суддя Ружицький під час війни придбав авто та паркомісце
Що приховує в декларації волинська експодатківиця Вікторія Доманська, яка отримала підозру за хабар прокурору

Коментарі:

comments powered by Disqus