Пошук по сайту:

ВАКС зняв арешт з коштів ексголови Верховного суду Князєва

ВАКС зняв арешт з коштів ексголови Верховного суду Князєва
ВАКС зняв арешт з коштів ексголови Верховного суду Князєва

Вищий антикорупційний суд зняв арешт з деяких коштів ексголови Верховного суду Всеволода Князєва, якого викрили на отриманні хабаря. Йдеться про понад 13 тисяч гривень, які були на рахунку Князєва із заробітною платою як викладача університету.

Про це повідомили в організації Transparency International. Таке рішення колегія суддів ВАКС ухвалила 8 липня, задовольнивши клопотання адвокатів Князєва.

Ці гроші були на рахунку із його зарплатою як викладача Національного університету кораблебудування ім. Макарова. Зараз Князєв уже там не працює – заклад не продовжив із ним контракт, поки він перебував в СІЗО.

Під час засідання представник виконавчої служби представив ще одне клопотання. Йдеться про заарештований рахунок, на якому містяться понад 33 тисячі доларів ексглави ВС. Ці кошти необхідні виконавчій службі для виконання рішення Печерського райсуду Києва у справі про конфіскацію подарунка вартістю понад 900 тисяч гривень.

Однак суд не задовольнив це клопотання – ці кошти залишили заарештованими.

Читайте по темі: ВРП залишила в силі рішення щодо звільнення Князєва з посади судді Верховного суду

ВАКС зняв арешт з коштів ексголови Верховного суду Князєва: про яку суму йдеться
 rridzziqrzidqhhab

Як відомо, Всеволода Князєва затримали 15 травня 2023 року під час отримання хабаря у розмірі 2,7 млн доларів. Йдеться про найбільшу корупційну схему, в якій замішані вище керівництво та рядові судді.

18 травня Вища рада правосуддя дала дозвіл на утримання Князєва під вартою. Того ж дня ВАКС обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 107,3 млн грн застави. За даними ЗМІ, Князєв отримав хабар за рішення на користь олігарха Костянтина Жеваго.

Коментарі:

comments powered by Disqus