Пошук по сайту:

Ексдепутата Одеської облради Баранського знову залишили з підозрою

Ексдепутата Одеської облради Баранського  знову залишили з підозрою
Ексдепутата Одеської облради Баранського знову залишили з підозрою

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду не скасувала повідомлення про підозру, яке оголосили колишньому депутату Одеської обласної ради від забороненої партії «Опозиційна платформа-За життя» Віктору Баранському у справі про заволодіння 32 суднами ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство».

Таке рішення 2 липня ухвалила АП ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як вказується, 13 червня антикорупційний суд відмовився скасувати підозру ексдепутату Баранському. Його захисників подав апеляційну скаргу.

«Апеляційну скаргу залишити без задоволення. Ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 13 червня 2024 року залишити без змін», – ідеться в рішенні.

Раніше Апеляційна палата дозволила провести заочне розслідування стосовно ексдепутата Одеської облради Віктора Баранського.

Читайте по темі: Рада схвалила в першому читанні дозвіл корупціонерам "відкупитися" від покарання штрафом і компенсацією

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру колишнім депутатам Одеської обласної ради, колишньому голові «Дунайського пароплавства» та іншим у заволодінні 32 суднами. За даними слідства, у серпні 2017 року двоє депутатів Одеської облради організували схему заволодіння ліхтерами УДП, з яких планували побудувати більші за розміром та місткістю баржі для використання у власних комерційних цілях. Для реалізації схеми вони залучили трьох фізичних осіб та тодішнього керівника УДП, який уклав з підконтрольною депутатам компанією договори про передачу для фрахту 18 ліхтерів вартістю близько 44,3 млн грн. Коли ж у директора ПрАТ сплив термін трудового контракту, організатори схеми ввели в оману нове керівництво та уклали додаткові угоди про передачу ще 14 ліхтерів на суму 38,35 млн грн.

Надалі 32 ліхтери перегнали до Туреччини, де їх розібрали та побудували з них 12 барж більшої місткості. Після цього організатори злочину відбуксирували їх в Україну та оформили на підконтрольні компанії. В межах розслідування НАБУ і САП відшукали новозбудовані баржі та забезпечили їх передачу в Національного агентства з розшуку та менеджменту активами.

Коментарі:

comments powered by Disqus