Пошук по сайту:

Підрядника судитимуть за заволодіння 650 тисяч гривень під час ремонту школи

Підрядника судитимуть за заволодіння 650 тисяч гривень під час ремонту школи
Підрядника судитимуть за заволодіння 650 тисяч гривень під час ремонту школи

Ювенальні прокурори Бучанської окружної прокуратури передали до суду обвинувальний акт проти генерального директора приватного підприємства, якого звинувачують у заволодінні коштами місцевого бюджету, службовому підробленні та легалізації майна, отриманого злочинним шляхом.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.

Розслідування встановило, що обвинувачений займався підрядними роботами з капітального ремонту та термомодернізації будівлі школи у селищі Немішаєве.

"Підрядник знав, що роботи виконані не в повному обсязі та не відповідають проєктно-кошторисній документації, але все ж таки надав замовнику підроблені звітні документи", – йдеться в повідомленні.

На підставі цих документів на рахунок підприємства неправомірно перерахували понад 650 тис. грн. Отримані кошти, за словами правоохоронців, директор використав в інтересах свого підприємства.

Читайте по темі: Рада схвалила в першому читанні дозвіл корупціонерам "відкупитися" від покарання штрафом і компенсацією

За клопотанням прокуратури на майно обвинуваченого та на рахунок підприємства накладено арешти. Обвинуваченому інкримінують заволодіння коштами місцевого бюджету (ч. 4 ст. 191 КК України), службове підроблення (ч. 1 ст. 366 КК України) та легалізацію майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 1 ст. 209 КК України).

Коментарі:

comments powered by Disqus