Справа «сонячних» схем: Бюро провело обшуки у топпосадовців НКРЕКП Ущаповського та Формагея
14 травня 2026 р., 23:32
Бюро провело обшуки у двох членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Обшуки відбулися у Костянтина Ущаповського, який працює в НКРЕКП з грудня 2021 року, а також займав посаду голови відомства у 2022 році. Слідчі дії відбулися у Олександра Формагея, який був членом комісії у 2018–2019 роках та з 2021 року до сьогодні.
Слідство вважає, що вони могли допомагати та консультувати Ростислава Шурму у схемі з легалізації коштів, отриманих від окупованих електростанцій на Запоріжжі. Зокрема, йдеться про консультації щодо того, як і надалі отримувати виплати за «зеленим» тарифом для цих станцій.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
08.06.2026, 23:38 • Новини
08.06.2026, 23:35 • Новини
08.06.2026, 23:28 • Новини
08.06.2026, 23:24 • Новини
08.06.2026, 23:20 • Кримінал
08.06.2026, 23:15 • Кримінал
08.06.2026, 23:04 • Кримінал
08.06.2026, 22:58 • Війна
08.06.2026, 22:37 • Технології
08.06.2026, 22:30 • Кримінал
08.06.2026, 22:26 • Війна
08.06.2026, 22:20 • Війна
08.06.2026, 22:11 • Новини
08.06.2026, 22:07 • Війна
08.06.2026, 22:02 • Новини
08.06.2026, 21:57 • Війна
08.06.2026, 21:48 • Новини
08.06.2026, 21:28 • Новини
08.06.2026, 21:16 • Кримінал
08.06.2026, 21:06 • Кримінал
08.06.2026, 20:43 • Новини
08.06.2026, 20:39 • Кримінал
08.06.2026, 20:35 • Авторські
08.06.2026, 20:21 • Війна
