У Києві посадовець заплатив 1,2 мільйона за рослини, які можна було взяти безкоштовно
За інформацією Київської міської прокуратури, влітку 2023 року керівник комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Деснянського району уклав договір із фізичною особою-підприємцем на постачання дерев та кущів майже на 6 мільйонів гривень.
Втім, як встановило слідство, частину закуплених рослин можна було безоплатно отримати у міському декоративному розсаднику "Теремки", який входить до структури КП "Київзеленбуд" та спеціалізується на вирощуванні рослин для озеленення столиці.

Попри це, комунальне підприємство закупило ці рослини у приватного підприємця та перерахувало за них понад 1,2 млн гривень бюджетних коштів. У прокуратурі вважають, що саме на цю суму було завдано збитків бюджету Києва.
За процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури посадовцю повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (розтрата бюджетних коштів в особливо великих розмірах).
Читайте по темі: Фіктивні озеленювачі, бронювання від мобілізації та мільйонні підряди: як працювали схеми в одеському «Міськзелентресті»
Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна та забороною обіймати певні посади. Досудове розслідування триває.
Читайте по темі:
Коментарі:
comments powered by Disqus
09.06.2026, 17:22 • Авторські
09.06.2026, 17:15 • Новини
09.06.2026, 17:09 • Корупція
09.06.2026, 17:04 • Коментарі
09.06.2026, 16:52 • Новини
09.06.2026, 16:45 • Новини
09.06.2026, 16:25 • Кримінал
09.06.2026, 16:15 • Новини
09.06.2026, 15:48 • Авторські
09.06.2026, 15:40 • Авторські
09.06.2026, 15:32 • Авторські
09.06.2026, 15:27 • Новини
09.06.2026, 15:19 • Новини
09.06.2026, 15:15 • Авторські
09.06.2026, 15:09 • Технології
09.06.2026, 14:59 • Новини
09.06.2026, 14:43 • Кримінал
09.06.2026, 14:24 • Новини
09.06.2026, 14:18 • Кримінал
09.06.2026, 14:07 • Кримінал
09.06.2026, 14:03 • Кримінал
09.06.2026, 13:54 • Новини
